לונה פארק נייד

 

כיף שיכול להגיע לכל מקום
אחד הטרנדים הרווחים בסצנת האירועים למבוגרים ולילדים הוא לונה פארק נייד שמביא איתו אווירה ססגונית של פסטיבל לכל מקום

 

לונה פארק נייד הוא אחד הטרנדים הרווחים כיום בסצנת המסיבות והאירועים לילדים וגם למבוגרים. אווירת הפסטיבל הצבעוני גורמת לכל באי המתחם ליהנות. כך כל מי שנכנס למתחם יודע שזה הזמן שלו לכייף ולא שום דבר אחר. מדובר במגוון של מתקני שעשועים שמוצבים במתחם נבחר, כשהמשתתפים יכולים ליהנות מהם כמה שהם רק רוצים, כל עוד האירוע נמשך. ברוב המקרים מי שמספק את מתקני הלונה פארק הנייד אלה חברות שעוסקות בתחום.

חברות המפעילות לונה פארק נייד, מציעות מגוון של מתקני שעשועים, מתוכם אפשר לבחור אילו מהם רוצים לשלב במתחם הכיף באירוע. חלק מהמתקנים דורשים פיקוח והפעלה על ידי איש צוות מיומן שעבר הכשרה. במקרים כאלה, החברה תשלח איש צוות להפעלת המתקן.

אם בעבר מתחמי לונה פארק נייד כללו בעיקר מתקנים מתנפחים, היום מדובר בהיצע עשיר ומגוון יותר של מתקנים שמספקים לכולם זמן של כיף, הנאה וצחוקים. למרות שהדעה הרווחת קושרת בין מתקני שעשועים לבין ילדים, יש גם לא מעט מבוגרים שמבקשים לשלב מתחם לונה פארק נייד באירוע שלהם משום שהמתקנים האלה מתאימים לכולם. כל אחד או אחת, בכל גיל, יכולים ליהנות ממתקני השעשועים האהובים עליהם.

בין המתקנים הרווחים בלונה פארק נייד אפשר למצוא גם טרמפולינות ומתקני מתנפחים למיניהם, אך גם קרוסלות למיניהן, מתקני נפילה למים, מכוניות מתנגשות ואפילו מיני גלגל ענק. אחת האפשרויות הנוספות ליהנות בלונה פארק נייד היא להוסיף דוכני משחק שמאפשרים לזכות בבובות או בהפתעות אחרות.

 

 

אולי יעניין אותכם לקרוא גם על : מתנפחים ליום הולדת

053-9424572