מתנפחים ליום הולדת

 

בשנים האחרונות מסיבות ימי הולדת לילדים, כבר מגיל צעיר מאוד, הופכות לפרויקט רציני. הורים משקיעים זמן וכסף בהכנות למסיבת יום הולדת. בעבר היו ההורים אלו שלקחו את המושכות בידיים וקיימו את המשחקים והאטרקציות בעצמם. פעם היינו מקיימים ימי הולדת לילדים קטנים לפחות בגילאי 2-6 במוסדות החינוך שלהם. עכשיו גם הקטנים ביותר רוצים יום הולדת לבד, בבית, להיות מלכים ליום אחד. ולשם כך צריכים להרחיב את האירוע ולשכור מפעילי ימי הולדת שזוהי פרנסתם. כבר לא מסתפקים במשחקי חברה, תופסת מחבואים ומחניים. היום כדי להעסיק את הילדים צריך להפעיל אותם עם דברים מתוחכמים יותר ואחד הדברים שנחשבים לשדרוג המסיבה הם מתנפחים ליום הולדת.

האירועים שמקיימים היום הם ראוותנים וגדולים. כל הורה רוצה שחגיגת יום ההולדת של בנם / בתם תהיה הגדולה והיפה מכולם.

 

מה זה אומר?

מתנפחים ליום הולדת עם כיבוד ושתייה הופכים את מסיבת יום ההולדת לשמחה ומקלים על ההורים שזמן הפנאי שלהם הוא לא רב, ואם בנוסף לכך הם גם שוכרים את שרותיו של מפעיל ימי הולדת הרי שהם לא צריכים לדאוג להצלחת האירוע. בנוסף לבובות שמתנופפות על ידי אוויר שמוחדר אליהן יש מתקנים כמו חיות מנופחות עליהן קופצים הילדים, מגדלים שמחליקים מהם לתוך אמבטיית כדורים, בסופו של דבר חצר הבית הופך לג'מבורי קטן.

 

מאיפה משיגים מתנפחים ליום הולדת?

יש בארץ  מספר חברות שמשכירות מתנפחים ליום הולדת. מן הסתם מי שיכול לשכור אותם הם בעלי בתים פרטיים שיש להם חצר. ניתן גם לשכור בריכת שחיה מתנפחת בה יכולים הילדים להשתכשך. עלויות השכרת המתנפחים ליום הולדת הן שונות. לכל חברה יש את המחירון שלה וכדאי לבדוק טרם התקשרות עם חברה אחת גם בחברות אחרות. המחירים נעים בין כמה עשרות לכמה מאות שקלים. כל אחד יעשה את חשבון הכדאיות שלו. רוב החברות משכירות מתנפחים קלים להרכבה ופירוק, ניתן להובילם ברכב פרטי. כולן מדריכות את הלקוחות כיצד להרכיב ולפרק אותם בקלות וללא צורך בידע מוקדם.

 

אולי יעניין אותכם לקרוא גם על : מתקנים מתנפחים לילדים

053-9424572