מתקנים מתנפחים לילדים 

(גלריית תמונות בהמשך העמוד - לחץ למעבר מהיר)
 

אין אטרקציה יותר מעוררת קנאה אצל מבוגרים מאשר מתקנים מתנפחים שמשחררים את הגוף והמחשבה מהכל. להעיף את הנעליים, לעלות על מתקן צבעוני ענקי, לקפוץ וליפול בלי חשבון. מתקנים מתנפחים לילדים מתאימים לאירועים עם ילדים ונוער וניתן להשיג אותם במגוון צורות וגדלים, בהתאם לכמות המשתתפים ולגילאים. אילו מתקנים הכי פופולאריים? מהם הסוגים הכי נפוצים? ומה אסור לשכוח בהפעלת מתקנים מתנפחים לילדים?

 

מתקנים מתנפחים לילדים - סוגים רבים של מתנפחים מדליקים

סוגי המתנפחים לילדים מגוונים מאוד ומציעים המון צורות והדפסים בצבעוניות מושלמת שילדים אוהבים. מתקני מתנפחים מוסיפים לכל אירוע ייחודיות ואקסטרה-כיף ונחשבים להצלחה בטוחה. הצורות הכי נפוצות הן טירות ענקיות ובתים מיוחדים, כלי רכב צבעוניים והדמיה של בעלי חיים. המתנפחים הכי פופולאריים כוללים גם מגלשות שמוסיפות לאטרקציה פעילות עוד יותר כייפית ומהנה.

 

מתנפחים לילדים קצת יותר גדולים

שלא תטעו ותחשבו שמתקנים מתנפחים מתאימים רק לפעוטות וילדים קטנים. ילדים בגילאי העשרה הם גם קהל היעד למתנפחים, אולם למתקנים יותר מאתגרים שמתאימים לגילם. מלבד היכולת לקפוץ ולשחק בתוך המתנפחים, המתקנים המתאימים לנוער כוללים יחד איתם גם אטרקציות של פעילויות אקסטרים, כמו קרוסלות, טיפוס, תחרויות מול דמויות מתנפחות, הדמיה מתנפחת של משחק כדורגל וכדורסל ועוד.

 

מתנפחים עם מים

קטגורית המתנפחים עם מים מתאימה לבריכות עם מתנפחים צפים בצורות וגדלים שונים, אך גם למשטחים מישוריים עליהם ניתן להקים את המתנפחים ולהרטיב את המתקנים להנאתם של הילדים. האטרקציה הרטובה מתאימה בעיקר לימי הקיץ החמים כי אין כיף גדול יותר מגליצ'ים רטובים מתוך מתקנים מתנפחים, אך אפשר ליהנות איתם גם בבריכות מקורות ומחוממות. מתקנים מתנפחים לבריכה הפופולאריים ביותר הם משטחי גלישה מגובה שמובילים לתוך בריכה מתנפחת או בריכה רגילה, ואצל קטנים יותר, משטח אתגרים צף בבריכות.

 

לפני שקופצים ונהנים: קודם כל, זהירות וביטחון

חברות המספקות שירותי השכרה של מתנפחים חייבות להציג אישור שהמתקן המתנפח בטיחותי ושסוג החומר עומד בתקן הנדרש. מלבד בטיחות המתקן עצמו, נוכחות של מבוגר אחראי הכרחית כדי לשמור על בריאותם של הילדים ועל מספר ילדים הגיוני ולא צפוף בתוך המתנפחים. כדאי שמלבד איש מקצוע שמפעיל את המתקן, יהיה עוד אדם שיוכל לפקוח עין נוספת, במיוחד אם כמות הילדים רבה.

 

למאמר בנושא - איך מתקנים מתנפחים משדרגים את האירוע לחצו כאן

053-942-4572