האם להתייעץ עם הילד בבחירת מתקנים מתנפחים?

 

יש לילד שלכם יום הולדת ? מחפשים איך לחגוג לו את היום השמח הזה בדרך הטובה ביותר? אז קודם כל מזל טוב!  אין התרגשות גדולה לכם ההורים מלראות את הילד גדל משנה לשנה ואין שמחה גדולה יותר מלראות אותו גדל בבריאות ובאושר. יש דרכים רבות לחגוג יום הולדת ואם אתם מחפשים אחת כזו אתם צריכים לזכור שיום ההולדת הוא בשביל הילד שלכם ובשביל החברים שלו. מתנפחים יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים ויש מספר אפשרויות כשמזמינים מתנפחים. הנה כמה טיפים שיעשו לכם את האירוע וחשוב מכך ישמחו את הילד.

 

הזמנת מתנפחים

אם יום ההולדת הוא במקום פתוח, מתנפחים בשבילו ובשביל החברים שלו יכולים בהחלט לעשות לו את היום. מתנפחים יכולים להעביר לא מעט זמן ביום ההולדת, זמן שמועבר בכיף ובמשחקים. יש כמובן אפשרות לקנות מתקנים מתנפחים כאלו, אך בשביל אירוע אחד מספיק לשכור וכאן נכנס גודל המתנפחים – חשוב להתאים את גודל המתנפחים וגילם של הילדים כך שיוכלו ליהנות מכל המתקנים שיש. ראיתם מתנפחים ביום הולדת של חבר של הילד שלכם והילדים נהנו? למה שלא תזמינו את אותו המפעיל גם ליום הולדת של הילד שלכם?

 

בטיחות

משחקים על מתנפחים יכולים להפוך את יום ההולדת למשמח הן בשבילו והן בשביל שאר הילדים, אך משחקים כאלו עלולים להיות גם מסוכנים במידה ולא נוקטים בכל אמצעי הבטיחות הדרושים. לכן, רצוי לוודא עם המפעיל שהוא נוקט בכל האמצעים הדרושים ושכל המתנפחים שלו תקניים מבחינה בטיחותית. אם יש לכם מישהו עם המלצה מה טוב, תמיד עדיפה המלצה על נותן שירות כלשהוא על פני הזמנה "על עיוור" כך שאתם יודעים שאתם סוגרים עם מישהו רציני, שייתן לכם את השירות שהזמנתם וכמובן ישמור על בטיחות ילדכם והחברים שלו.

 

אז האם להתייעץ עם הילד בבחירת מתקנים מתנפחים?

התשובה היא כן! כך תדעו מה הילד רוצה וכך הוא הכי ישמח וכמובן ירגיש שהוא חלק מכל העניין הזה. חשוב כמובן לא להגזים ולהגביל את הילד בדריששות שלו במידה והן מוגזמות ויקרות.

 

למאמר בנושא -  מתקנים מתנפחים לילדים לחצו כאן

053-9424572