אחריות ההורים במתקנים מתנפחים ?

 

מאז ומתמיד ילדים, נערים וטף באשר הם, אהבו לקפוץ ולהשתולל בכל רגע נתון שבו היו רואים גינה, מגלשות, פארק עם מתקנים מתנפחים וכן הלאה. ובכן, דבר זה בא ליידי ביטוי בהנאה ובסיפוק הרב שהילדים מקבלים מכל אטרקציה כזו או אחרת. אך אם זאת, מוטלת עליכם ההורים אחריות חשובה מאוד והיא תשומת לב רבה. זאת אומרת, שבכל רגע נתון בו ילדיכם משחק בלי הפסקה, רצוי לפקוח עניים ואף להקפיד מתחת לאותו מתקן שבו הילד משתולל.

 

קופצים וזהירים

נכון, גם אתם יכולים לשמח את ילדיכם באירוע חלומי אליו אתם נערכים. בין אם מדובר, ביום הולדת, לבין אם מדובר בבר מצווה או בת מצווה. אחת האטרקציות הפופולאריות ומאתגרות אלו הם מתקנים מתנפחים אשר כל ילד וילדה נמשכים אל זה כמו מגנט. כידוע, מתקנים מתנפחים קיימים במבחר רחב אשר מתאימים גם לפארקים וגם למים. לא משנה מה תבחרו עם ילדיכם איזה מתקן, חשוב לנהל איתם שיחה קצרה לפני. 

 

הורה מלווה שמשקיף מהצד

אתם ההורים, אינכם רוצים לחשוב שמכל החגיגה הכה מאושרת, שמחה ומרגשת ילדכם עלול לחזור עם פציעה מיותרת שלא נדע. על כן, ילדים קטנים וטף בייחוד הם חובה שהתלווה אחד מההורים או המשפחה, שיוכל להשקיף מרחוק ולראות שהכול בסדר. זאת אומרת, בזמן שבנכם או ביתכם משתובבים ומשתוללים במתקנים המתנפחים, עליכם לקחת אחריות ולהעיר במידת הצורך, זאת בשביל למנוע נפילות. דבר זה גורם לכם ראש שקט שאתם רואים כמה אדרנלין הילדים שורפים משמחה, אך עם השקפה מהצד.

 

אין התפשרות עם אחריות

לא משנה אם ילדיכם וביתכם, אינם ירגשו בנוח מכך שאתם נלווים איתם לכל מתקן לראות שכולם משחקים בצורה נאותה משתוללים אך זהירים. מומלץ לא להתפשר בנושא ולקחת את המושכות אליכם בידעה שאתם מפקחים על ילדיכם בכל רגע. בסיכומו של דבר, אתם נכנסים שמחים לאירוע מפואר, אין סיבה שלא תצאו מהאירוע עם אותו חיוך.

 

למאמר בנושא -  איך מתקנים מתנפחים משדרגים את האירוע לחצו כאן

053-9424572