סוגי מתקנים מתנפחים לאירועים

 

אין ספק, כי מתקנים מתנפחים ממשיכה לתפוס תאוצה ולהתרחב בעוד חברות וסוגי מתנפחים אשר יוכלו להתאים לכל אירוע שאליו אתם נערכים. בין אם מדובר על יום הולדת, לבין בר מצווה. מתקנים מתנפחים, הם ללא ספק אטרקציה כייפית ומאתגרת אשר מעסיקה את כל הילדים לקפוץ ולהשתולל אל תוך מזרון מנופח רך ונעים. יש לציין, שמתקנים אלו מותאמים לכל ילדים נערים וטף, אך עם זאת יש לשים דגש על בטיחות  הילדים במתקנים. 

 

מתנפחים לפארקים

לצאת לפארק זה תמיד מעורר השראה וחוויה נהדרת, בייחוד שזה למטרה מאושרת של חגיגת יום הולדת לילדכם. על מנת להוסיף לאירוע קצת עניין והרפתקה לילדים שילוב הוספת מתקנים מתנפחים באירוע יכול להעצים את החוויה והחגיגה. כאשר מוזמנים, כל הילדים מהכיתה ומתפלאים לראות מגוון רחב של מתקנים מתנפחים אשר מותאמים לפארקים כגון: מגלשות צבעוניות, בובות מתנפחות, השור זועם ועוד. ניתן לומר, שברגע שהילדים נהנים להשתולל במתקנים אתם ההורים מרוצים יותר שכל ילד וילדה מתעסק ונהנה מהמתקנים שבחרתם לאירוע. 

 

מתנפחים למים

שעונת הקיץ מתקרבת יחד עם אירוע משמח לילדכם, קשה שלא לחשוב על אטרקציה שכה פופולארית והיא מתנפחים לבריכה. הפקת אירוע בתוך בריכה שכולל: מתקנים מתנפחים מאתגרים, הרי טיפוס במים, מגלשות ועוד.הינן, מתקנים אשר מותאמים לילדים רכים נערים ואף גם לכם המבוגרים. יש להדגיש, שההנאה הגדולה שייכת בעיקר לכל הילדים ובייחוד לבן שחוגג יום הולדת יחד עם חבריו לכיתה. אך עם, כל האושר והשמחה הגדולה שחלה אצל הילדים יש להקפיד שיהיה הורה אחד שיצפה מהצד. כלומר שהסתכל שכולם עולים בצורה מסודרת על כל מתקן ולא בצורה פראית. 

 

התקציב בידיים שלכם

נכון, כולכם רוצים לעשות לילדכם את האירוע הכי מפואר, מעניין שישאיר נשכחות וזיכרונות גדולים לכלל המוזמנים ובייחוד לילדכם. אך אין מנוס כל אירוע מושקע נמדד על פי התקציב שתרצו להשקיע או שהקצבתם לעצמכם. לכן, תבחרו את המתקנים שמתאימים לתקציב שלכם, בעזרת חברות מתנפחים הקיימות כמעט בכל עיר. חשוב שתבחרו, מתקנים שהילדים יאהבו לשחק ולהשתולל בלי הפסקה בשביל, לקחת  חוויה גדולה.

 

לקריאה נוספת: כיצד מתקנים מתנפחים משדרגים את האירוע לחצו כאן

053-9424572